Festival nad Řekou 2010

  • česky
  • english

Přejdi na obsah

Slevy

Každý festival svým posláním a zaměřením určuje i zájmové skupiny – těm pak nabízí i mimořádné slevy. Festival nad řekou poskytne slevy studentům, členům filmových klubů, držitelům průkazů ZTP (na základě předložení potvrzení) a zástupcům ZŠ, SŠ a uměleckých škol.

. . . .

STUDENTI, ČLENOVÉ FK, ZTP, PEDAGOGOVÉ ZŠ, SŠ a uměleckých škol

Slevu ve výši 20% můžete získat po odeslání potvrzení školy (nebo ISIC u studentů, průkaz FK u jejich členů apod.). O slevu je možné zažádat od třídenní akreditace, tzn. nelze uplatnit u jednodenních permanentek a je třeba dodat potvrzení předem.

VĚRNOSTNÍ SLEVA

Slevu ve výši 20% můžete získat, pokud jste si zakoupili v loňském roce Zlatou permanentku na celou dobu festivalu. Pro uplatnění slevy je nutné přihlásit se pod stejným ID, které Vám bylo přiděleno loňský rok.

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA PRO TOP ČLENY CSFD.cz

CSFD.cz, jakožto mediální partner FNR, se rozhodlo odměnit 300 registrovaných uživatelů s nejvyšším počtem uživatelských bodů osobní pozvánkou k návštěvě FNR s možnosti 50% slevy na permanentku na minimálně dva dny festivalu.

Slevy mohou získat jen registrovaní a akreditovaní účastníci a nemohou být kumulovány.
Všichni akreditovaní účastníci letošního ročníku FNR získávají po předložení akreditace slevu na vstup do Prácheňského muzea ve výši 50%, tzn. 20,-Kč.
Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku