Festival nad Řekou 2010

 • česky
 • english

Přejdi na obsah

Praktické informace

Děkujeme za vaši přízeň a posíláme základní informace i doporučení, které by vám mohly pomoci v orientaci a také bezproblémové akreditaci na festival. Festivalovým centrem bude Klub kultury, který se nachází na nábřeží 1. máje (č.p. 1605) asi 150 metrů od starobylého píseckého mostu. V centru se nachází nejenom akreditace a GS, ale také 4 projekční sály, tiskové středisko a sídlo štábu. V příloze najdete mapku Písku s označením i nejdůležitějších festivalových míst. A doporučujeme následující informace :

Desatero spokojeného účastníka

 1. První Vaše kroky by měly směřovat do sídla akreditace v Klubu kultury v přízemí (bude otevřena denně od 8:00 do 23:15). Pokud máte vše zaplaceno, pak Vaše akreditace bude trvat maximálně minutu, pokud ale zaplaceno nemáte, pak doporučujeme zaplatit včas na účet (doklad o zaplacení vzít sebou) a nebo ve festivalové pokladně. Po obdržení akreditace se seznamte s informacemi v nultém čísle Filmových listů FNR 2009 (místa konání akcí, organizace, ubytování, občerstvení a další důležitá místa a kontakty v Písku). Všechna tato místa najdete vyznačena na mapce.
 2. Doporučujeme hned po vyzvednutí akreditace navštívit místo ubytování, kde se můžete informovat např. o provozních hodinách recepce, ubytovacím řádu a uschovat svá zavazadla.
 3. Akreditační průkaz je nejdůležitější doklad FNR - umožní Vám nejenom vstup na většinu představení, ale i nákup vstupenek na doprovodné akce se slevou. Rovněž umožní zapůjčení sluchátek před vybranými představeními. Pokud průkazku ztratíte, pak Vám můžeme vydat novou, ale uhradíte akreditační poplatek ve výši 50 procent z ceny za zbývající dny pobytu. Průkaz je nepřenosný.
 4. Každý sál má svoji maximální kapacitu, proto doporučujeme na projekci přijít o něco dříve. Z bezpečnostních důvodů Vás totiž služba nemusí do sálu již vpustit, bude Vás ale informovat o volných místech v jiných sálech.
 5. Některá představení, besedy a setkání budou překládána do sluchátek a to ve třech sálech Klubu kultury a v kině Portyč. Doporučujeme na tato představení přijít dříve, protože výdej sluchátek bude časově náročnější. Sluchátka si můžete vyzvednout na základě své platné akreditace - ta Vám bude po odevzdání sluchátek vrácena. Výdej bude probíhat na dvou místech - u vchodu v Klubu kultury a u vchodu do sálu v kině Portyč.
 6. Případné změny programu (doplněná představení, změna míst a času) budou včas oznámeny ve Filmových listech, na speciálních plakátech vyvěšených v místech projekcí i v informačních projekcích v sálech. O změnách a aktuálním programu budou také informovat projekce na plazmových televizích ve foyer Klubu kultury a kina Portyč.
 7. Úschovna zavazadel bude k dispozici v některých místech ubytování a pro ubytované - ve škole a v kempu.
 8. Pokud nemáte mnoho času a chcete se levně najíst, pak využijte možnosti nabídek restaurací - některé z nich doporučujeme v nultém čísle Filmových listů.
 9. Jakýkoli problém Vám pomůže vyřešit informační centrum FNR které se nachází v přízemí u vchodu v Klubu kultury. Informace o programu najdete především ve Filmových listech, informace o případných změnách v programu budou i v projekci před každým představením a také v kinech na speciálních plakátcích.

10. Další důležité informace, případně připomínky či náměty můžete předávat vedoucím jednotlivých směn (libera) ve všech kinech festivalu.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte.
Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku